Відгуки про компанію Гурман
- Аліна Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталия П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олексій С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
будь ласка не використовуйте у якості упаковки лотки з під курячих яєць, це не той запах що хочеш отримати купуючи шоколад
- Ірина Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
якість мала бути кращою,навіть і не знаю чи буду використовувати в пральний машині...
- Салабуда І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Купувала печінку тріски в жестяній банці, вона дорожча за банку під пластиком. Прийшли всі банки під пластиком!
Переплатила 240грн на чотирьох банках, отримала не те що замовила!
Продавець розуміється на цьому, але навмисно прислав дешеву упаковку, отримав гроші як за дорожчу!
Жахливо та непорядно!
Рекомендувати не буду!
Ганьба! - Федір Р.
- Андрей К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Алёна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
