Відгуки про компанію Гурман
- Татьяна Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Нехай покупки приносять лише позитивні емоції. Чекатимемо нових замовлень. Усього найкращого!🌹🌹🌹 Все буде Україна!!!)))
- Коментар продавця
- Олексій П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Нехай покупки приносять лише позитивні емоції. Чекатимемо нових замовлень. Усього найкращого!🌹🌹🌹 Все буде Україна!!!)))
- Коментар продавця
- Виктор Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Спасибо.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Нехай покупки приносять лише позитивні емоції. Чекатимемо нових замовлень. Усього найкращого!🌹🌹🌹 Все буде Україна!!!)))
- Коментар продавця
- Владимир Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Нехай покупки приносять лише позитивні емоції. Чекатимемо нових замовлень. Усього найкращого!🌹🌹🌹 Все буде Україна!!!)))
- Коментар продавця
- Алексей К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Нехай покупки приносять лише позитивні емоції. Чекатимемо нових замовлень. Усього найкращого!🌹🌹🌹 Все буде Україна!!!)))
- Коментар продавця
- Степан С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Нехай покупки приносять лише позитивні емоції. Чекатимемо нових замовлень. Усього найкращого!🌹🌹🌹 Все буде Україна!!!)))
- Коментар продавця
- Роман Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товара нет в наличии,сама платформа пром какая то кривая,в олх деньги моментом возвращаются при отказах,тут же три дня скоро будет,понимаю все пока типа в рамках закона,но это шлак и отстой,я теперь должен ходить и в памяти держать,что где то мои деньги телепаются
- Кравченко Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляли чорну ікру. Замовлення оформили в суботу, доставку оформили через Розетку. В понеділок вранці зв'язалися і сказали, шт все відправлено. Я ще й уточнила, як саме відправлено ікру чи якийсь холод поклали (заразні, кажу, що інші так роблять). Далі, не попередили, що доставка через Розетку буде довгою 5-7 днів. В результаті, ікра їхала 5 днів без холоду. Приїхала вже не вчасно (бо саме на подарунок потрібна була).
Про довгу доставку варто обов'язково попереджати. Особливо, таких делікатних продуктів.
Враження досі не дуже від замовлення. - Анжела Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Нехай покупки приносять лише позитивні емоції. Чекатимемо нових замовлень. Усього найкращого!🌹🌹🌹 Все буде Україна!!!)))
- Коментар продавця
- Микола П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Нехай покупки приносять лише позитивні емоції. Чекатимемо нових замовлень. Усього найкращого!🌹🌹🌹 Все буде Україна!!!)))
- Коментар продавця
