Отзывы о компании Гурман
- Аліна Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Оксана Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталия П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олексій С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
будь ласка не використовуйте у якості упаковки лотки з під курячих яєць, це не той запах що хочеш отримати купуючи шоколад
- Ірина Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
якість мала бути кращою,навіть і не знаю чи буду використовувати в пральний машині...
- Салабуда І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Оксана С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Купувала печінку тріски в жестяній банці, вона дорожча за банку під пластиком. Прийшли всі банки під пластиком!
Переплатила 240грн на чотирьох банках, отримала не те що замовила!
Продавець розуміється на цьому, але навмисно прислав дешеву упаковку, отримав гроші як за дорожчу!
Жахливо та непорядно!
Рекомендувати не буду!
Ганьба! - Федір Р.
- Андрей К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Алёна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
