Отзывы о компании Гурман
- Світлана Ж.
Швидко та якісний товар.
- Ганна Л.
- Наталия П.
- ОЛЕКСАНДР С.
- Александра О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Светлана В.
Дуже сподобалося працювати з Людмилою.Швидко,оперативно.Цукерки смачні і свіжі. Дякую Вам.
- Милена М.
Замовила фініковий сироп, прийшов швидко, але захисна фольга під кришкою приклеїна не герметично, під нею розлитий сироп, а значить про стерильність годі мріяти. Шкодую, що замовила пять банок.
- Олександр Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анастасия Б.
Все супер, спасибо. Рекомендую
- Сергій Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
