Отзывы о компании Гурман
- Василий П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анна Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Катя Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ирина В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Владислава Г.
Не подарунок а розчарування. Замовила три штуки, дитина дуже зраділа, а потім ми побачили що замість ніжки там фломастер.
А коли відкрили, в середині були найдешевші і найбридкіші цукерки яки ми тільки пробували у своєму житті.
В середині одного було декілька бантиків, в іншому пазли маленькі дівчачі, а в третьому лялька.
Подарувала сину подарунок.
Ще коли замовила і написала у Вайбер то мене смутило що продавець мене ігнорить. Виявляється це робиться в якомусь підвалі із якогось сміття. Не беріть тут нічого.
І я більше не буду. Знали б ви як мені перед дитиною соромно!!! - Тетяна О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Аліна Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Альона Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юрій М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Татьяна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
